BK60-090-DI
PTC термистор BK60-090-DI (0,9А, 60А)
Производитель: Brightking
Артикул: 00000004780
Количество (шт.)
Под заказ
PTC термистор, 0,9А, 60В, 11.2x3.1x18мм [аналог: RXE090 Raychem; FRX090 Fusetech; 60R090 Littelfuse]